| Inutza0102 a întrebat:

vreau si eu niste pagini cu poze, bancuri sau orice amuzant de pe facebook! funda

Răspuns Câştigător
| Kiduutza a răspuns:

DeMotival, FUNNY, gen 9gag, Bancuri... apropo! astea sunt cele mai faine. O zi buna! fundita?

3 răspunsuri:
| skate19 a răspuns:

1)De cate ori trebuie sa trag apa ca sa dispari?; 2) daca as avea o fata ca a ta mi-as da in judecata parintii 3)ai o voce asa frumoasa dc o irosesti vorbind? 4)Esti asa scund ca atunci cand ploua tu esti ultimul care afla laughing FUNDA :d