| iustin987 a întrebat:

Salut, am o poza de suflet de cand eram un mic si as vrea sa o pun pe pc, trebuie sa o scanez la imprimanta sau cum? Astept sfaturi, multumesc anticipat, funda :*

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Da, trebuie sa o scanezi la imprimanta.
Pui poza in imprimanta cu fata in jos, cauti programul pe care il are imprimanta, il deschizim, cauti unde scrie SCAN si alegi modalitatea PHOTO. O sa auzi un zgomot in timpul scanarii si o sa iti apara imaginea pe desktop, o sa trebuiasca sa o salvezi si gata.