| NinaY a întrebat:

Heii! Vreau ca de ziua celei mai bune prietene sa scot o poza cu noi doua si o sa inramez. Intrebarea mea este : ca sa fie poza scoasa cum trebuie, si sa nu o scot eu la imprimanta, ce as putea face? oare la kodak face asa ceva? sau ar trebui sa scot eu la imprimanta pe hartie groasa si lucioasa? Astept sfaturi, si daca se poate la kodak, as vrea si un pret daca se poate big grin Voturi, fundita! Multumesc anticipat, va pup! (Scuze de categorie, am observat cam tarziu si nu o mai pot schimba pentru ca am trimis deja intrebarea si acum am editato.)

Răspuns Câştigător
| VaD a răspuns:

Da,la Kodak poti sa sa le scoti, iar pretul depinde de dimensiunile fotografiei.

4 răspunsuri:
| NinaY explică:

Scuze categoria, nu am mai pututo schimba pentru ca trimisesem deja intrebarea sad

| daηă a răspuns:

Mai bine scoate-o la imprimanta. Eu am gasit hartie pentru poze.

| roxley a răspuns:

Pai daca vrei sa scoti poza cu oclaritate buna trebuie sa-i modifici rezolutzia in photoshop si sa-i pui 300 pixeli... apoi pozti sa o pui pe stic si sa te duci sa o scoata la imprimanta pe foaie cartonata luciosa undeva in oras fiindca ei au imprimante mai bune in general cu laser, astfel de servicii le gasestiin cadrul unui magazin xerox mai mare si costa in jur de 2 lei o foaie A4 pe cand la Kodak te poate te ajuge mai mult.Mie miau luat in jur de 12lei pentru 6 fotografii tip buletin.

| Butterfly23 a răspuns:

Poti pune poza pe un Stick sau pe un CD si sa mergi la un xerox sa ti-o scoata, pentru ca va iesi foarte bine. Daca faci asta costa maxim 5 lei poza.Sau poti sa iti cumperi hartie de poze de la Metro de exemplu si la fel pozele ies foarte bine.