| SeNzor21 a întrebat:

Salut,am o problema, de curand am inceput sa ma uit la Naruto shipudden.Problema e ca la inceput se vedea bine dar,de curand,se vede urat,cu patratele (doar la a anime,la filme se vede bine).Am pc bun, am facut update la placa video (nVIDIA gt610) si tot nimic.Am inteles ca este un program sau ceva pentru anime-uri.va rog sa mi spuneti unde il gasesc si cum se utilizeaza.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa dai calitatea video-ului mai mare? Ar trebui sa fie o casuta jos in dreapta videoclipului.

| SeNzor21 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat problema, multumesc pentru raspunsuri.

| bmliohndu a răspuns:

Nu stiu de program insa eu ma uot online la naruto shippuden si se vede perfect big grin