| IAmTheLegendary a întrebat:

Am pus o intrebare de genu:Am primit la scoala o tema, sa facem benzi deseate...Idei cat mai bune! Multumesc anticipat.
Si mi-a venit o idee, as dori si corectarile daca am gresit cu ceva.
Sa desenez un loc de distractie cu niste copii care stau deoparte si care sunt suparati ca nu se joaca colegii de gradinita cu ei...Si sa fac o schema adica..sa vorbeasca! Ce corectari mai aveti voi?

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Pai ideea asta mi se pare buna.Si ceilalti copiii sa vina la ei si sa-i spuna sa vina sa se joace impreuna.

2 răspunsuri:
| IAmTheLegendary explică:

As dori si mai multe.....Am idei multe in cap si nu stiu pe care sa le practic/desenez

| EmyEmyy a răspuns:

Sa vina o doamna si sa le spuna copiilor suparati sa se duce ei la copii care se joaca si sa se joace impreuna decat sa stea deoparte tristi. Si apoi unul dintre copii suparati va gasi un copil cu care avea multe in comun si au devenit cei mai buni prieteni.