| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

Buna TPU as dori niste poze cu desene in creiondar nu prea grele de desenat pentru ca imi place mult sa desenez in creion am multe desene dar nu mai am idei ce sa mai desenez mersi anticipat FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Si eu desenez in creion.Gasesti pe profilul meu Myspace desene facute de mine. Daca vrei modele, da-i un mesaj privat si iti trimit cate vrei.

http://www.myspace.com/556577039

2 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Buna! Uite acest site sper ca te va ajuta sa te inspiti: www.desenatori.ro iti arata cum au facut desenele intr-un fel d clip. Sper ca am fost de ajutor pa-pa!