| perete a întrebat:

am si eu o intrebare, o sa radeti de mine. Imi amintesc un desen de cand eram mic... Tot pe la tv l-am vazut, era japonez ca restul... Stiu ca era ceva de gen ca fiecare om avea puterile sale iar mereu se antrenau ca sa castige in arena sau ceva de gen. Tin minte ca eroul principal a trebuit sa se lupte intr-un final cu cel mai smecher de acolo un tip din asta cu ochelari tin minte si cu muschi pe el deoarece ii distruse antrenoarea ( o babuta mai mica asa ). Tin minte ca avea o echipa sau ceva de genul ( 5 oameni ) iar unul dintre ei avea skill ala de scoatea un dragon si avea mana arsa. Ma rog, nu radeti de mine dar asta imi amintesc.Stie cineva cum se numea acel desen? L-am vazut la tv pe minimax sau ce era atunci.

3 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Tot la yu yu hakusho m-am gandit si eu...

| Kerli a răspuns:

Oare Yu-Yu Hakusho?

| alynutza_4997 a răspuns:

Mi-am dat seama ca e yu yu hakusho imediat ce am citi partea cu ochelari si muschi(cred ca te referi latoguro ^-^) il poti viziona cu subtitrare in romana aici http://www.deseneanime.ro/desene-animate/y/yu-yu-hakusho/ sunt toate episoadele si un film^.^