| anonim_4396 a întrebat:

Tin minte ca era un desen animat(cred ca pe minimax) l-am vazut acum vreo 10 ani, tin minte ca era un print parca, si avea un slujitor slab care carea o geanta foarte inalta, mergeau intr-o padure si o dat de castelul frumoasei din padurea adormita.

Cum se numea desenele?

Dau fundoaieee il caut de 4 ani.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Povestiri din cripta.

| ClassyDog a răspuns:

Fratii Grimm

| BlackAngel23 a răspuns:

Cred ca simsala grim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste "Povestiri din Cripta" iar acela de care spuneai tu era un episod.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca te referi la episodul "Frumoasa Adormita" al serialului "Povestiri din Cripta".