| MierlutFlorin a întrebat:

Salut,bună,poate să imi spună cineva unde pot să vad, cine îmi dă raport la contul de tik tok vă rog dăcă stie cinevă să imi dea o mână de ajutor

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa vezi cine te raporteaza, fiindca nici un site de socilizare nu are acest lucru vizibil, doar adminiul acelui site vede cine te-a raportat.
In principiu te raporteaza prietenii obraznici si aia care te follow... ori ca nu le convinne ce ai postat, ori este ilegal, ori este vulgar, ori sunt invidiosi.