| TiberiuFasole a întrebat:

Salut, cand cautam un film, am gasit un burete galben care locuia in apa. Oricum, nu stiu daca e film sau serial, dar, am vazut un episod cred, mai lung, si in acel episod implineau a 117-a aniversare, parca, la un restaurtant. Imi puteti cum se numeste filmul/serialul si ce episod era? Apropo, era desen animat.

Răspuns Câştigător
| adadragutza a răspuns:

Desen:SpongeBob SquarePants
sezon:6
episod:123-124

funda?
P.S.nu sunt sigura daca alea sunt ep.

7 răspunsuri:
| Joliensip a răspuns:

Spongebob se numeste...

| αlle a răspuns:

Cred ca te referi la Sponge Bob

| RobertMoon a răspuns:

SpongeBob Square Pants, este desenul meu preferat big grin. Restaurantul se numea Krusty Krab.

| Croampa a răspuns:

Spongebob! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spongebob? https://www.google.ro/......ps?/search

| TiberiuFasole explică:

Bun, multumesc ca toti ati zis SpongeBob, da, acesta era, dar nimeni nu stie episodul, numele lui?

| Koyzu a răspuns:

Spongebob pe Ninckelodeon