| BlueStar12 a întrebat:

Ce film/episod dintr-un serial(sau desen animat sau orice o fi) ati vrea sa vedeti de Craciun? Ati vrea sa vedeti acest film(serial, episod etc.)in seara de Ajun pe 24 decembrie sau in ziua urmatoare?

Răspuns Câştigător
| kitishor a răspuns:

Film:
Home Alone ( Singur acasa) 1. foarte amuzant laughing
Home Alone 2.
Home Alone 3.

astea sunt amuzante este vb despre un copil. care isi doreste de craciun sa fie singur acasa, asa se si intampla. dar vin niste hoti peste el acasa si mai vezi tu ce se intampla laughing
foarte amuzant

Funda, pls? ^:^

| BlueStar12 explică (pentru kitishor):

Le-am vazut laughing dar ar fi tare sa le vad pe toate de Craciun. Pacat ca in al treilea film e alt personaj principal si alti hoti.Imi placea de pustiul ala si de idioti aia doi rolling on the floor

| kitishor a răspuns (pentru BlueStar12):

Asa e. sorry ca nu ti-am putut da niste filme mai noi happy

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Singur acasa, clar! E deja legendar.

| kitishor a răspuns:

Ms mult pentru. funda bbii! ^.^

| kittyshor a răspuns:

M-as uita la viata cu louie sau la polar express :X:X:X:X.si sunt atat de multe filme faine big grin dar polar express promit sa-ti placa...e desen animat dar merita vazut big grin