| InsartIuzarneimHiar a întrebat:

care stie cele mai haioase glume (inventate) FUNDA+VOT=OM FERICIT!

Răspuns Câştigător
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Am cateva bancuri super care o sa iti placa :
O tiganca se duce la teatru. La intoarcere, tiganul o intreaba:
- Cum a fost, fa, la teatru?
- Stai sa-ti povestesc. La intrare, toata lumea tinea beletele in mina, asa ca l-am scos si eu. La usa, unul mi-a rupt beletul. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu. Am intrat, m-am pus pe scaun si deodata s-a stins lumina. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu. La un moment dat, ala de statea linga mine, mi-a bagat mina in p***a. Am vrut sa tip, dar, cum nimeni nu tipa, n-am mai tipat nici eu.
- Lasa asta, fa. Piesa, piesa cum a fost?
- Mult mai mare decit a ta!

Bula il intreaba pe Strula:
- Esti smecher?
- Bineinteles.
- Atunci dati un cap in gura!

Trei blonde blocate in lift strigau pe rind -ajutor, ajutor-. La un moment dat, una dintre ele:
- Ce-ar fi sa strigam simultan?
Si incep ele: -simultan, simultan-.

La ora de gramatica, se analizeaza propozitia -Iata, vaca are coada-. Cum analizeaza Bula:
- Iata este subiect pentru ca este scris cu litera mare si este inceput de propozitie. Vaca este atribut pentru ca asa ii zice mama fiicei ei. Are este conjunctie pentru ca leaga cuvintul vaca de coada. Coada este predicat pentru ca se misca.

Cam atat sper ca ti-au placut!
Bafta!

11 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Gata,l-am editat. Funda?

| Andrei112011 a răspuns:

Ma cheama Alin Halez
Sunt un jucator chinez
Mi se spune ca *** bine
Si pe mata si pe tine.

| NewFeel a răspuns:

I:Cum se numeste Mis Japonia
R:MuciInCurMic laughing

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru NewFeel):

Asta o fost in octombrie 2011, nu te mai obosi sa raspunzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cateva glume:

Pumnul este partea de vorbire care-ti muta maxilarul si care pune intrebarea: mai vrei?

Doi suporteri discuta:
-Cat o fost scorul?
-0 la 0!
-Si cine a marcat primul 0?

-Un'te duci?
-La Tecuci!
-Ce sa faci?
-Cozonaci!
-Cui sa-i dai?
-Lui Mihai.
-Ce are el?
-Un catel!
-Unde sade?
-Peste drum!
-Cum il cheama?
-Nu stiu cum!

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru anonim_4396):

Las pune CASTIGATOR dar sa vina cel putin 3 raspunsuri si dupa vad...

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

De ce n-ai spus, ma? Las'ca editez raspunsul in curand!

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Mai era si faza aia

Piciorul este partea flexibila de vorbire care iti muta intestinele dintr-o parte in alta si raspunde la intrebarea:mai vrei smug

Un german se casatoreste cu o chinezoaica.Au o nunta mare si frumoasa si totul iese bine. Ajunsi acasa dupa nunta, chinezoaica ii spune germanului:Uita-te in ochii mei si spune-mi ca ma iubesti.
G:As vrea sa iti spun, dar nu iti gasesc ochii.

De ce are zebra dungi? pentru ca la magazin nu mai aveau buline

Cat face una cu alta?
Doua lezbience!

Esti atat de prost ca daca te doare stomacul te duci la stomatolog!

Nu ti'ai facut FaceBook pentru ca esti atat de gras incat nu incapi in poza de la profil!

Ninge peste voi cu flo*i
cine pi**a masi arunca?
e vecinu de la 2
ce se scarpina la c*i!

Esti prost si in timpu liber sau doar la servici?

Maicata stie ca esti prost? iti da voie?

Alunita de pe burta maicatii nu e adevarata e de la sperma mea radioactiva

Sterge-te la cur
Ridicate-n picioare
Ca vine tura urmatoare

I love you domnisoara
Si sunt very mahnit
Caci when i speak engleza
You razi necontenit.
I know esti englezoaica
But it isn’t important
Amorul meu for tine
Is very palpitant.
I can’t to sleep azi-noapte
Si-am stat sa learn ceva
From cartea de engleza
Sa-ti tell iubirea mea
Ah, ar fi atat de bine
But you see nu-i chiar asa
Caci eu speak what i can spune,
Dar mai zi si tu ceva.
Te-ai gasit sa ma-ntelegi!
Vad ca dear te iubesc
Understand i love you draga
Cum naiba sa-ti mai vorbesc?
You are totul pentru mine
And i want sa ne iubim
Dar it’s difficult vezi bine
Caci we nu ne potrivim.
Nu e clar sa-ncep mai bine
Uite Shakespeare, Juliette
Eu Romeo love pe tine
Vrei ceva si mai concret!
Concret i can’t know mai bine
And i speak ca un nauc
Si i’m sorry langa tine
Intru in the balamuc!

FUndabatting eyelashes

| Anonim225 a răspuns:

De ce hiberneaza ursii? Isi fac somnul de frumusete.

-Felicitari,soldat,spune capitanul la raport, am auzit ca ai devenit tata!
-Nu chiar, domnule capitan...sotia mea a devenit mama!

Am sa va tin cu ochii in soare pana la 12 noaptea!
Sa nu se auda nici musca ciripind!
Asa, si acum impartiti suprafata in 3 jumatati egale!

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru Anonim225):

Nu esti bun la glume, stergete la cu.r

| melvie a răspuns:

Sotul intra in pat si-i şopteste sotiei la ureche: "Sunt fara chiloti" Sotia: "Lasa-ma sa dorm maine am sa-ti spal o pereche"!

Intr-o companie de barbati, toti se veselesc, numai unul e trist. - Ioane, de ce esti trist? - Am aflat ca sotia are SIDA... O pauza lunga... - Am glumit, baieti. Ce v-ati ingalbenit asa?