| Danutzul2000 a întrebat:

Salut.
Erau nişte desene, parcă pe cartoon network, cu un om-maimuţă, era prinţ ul regatului, ii fusese atacat regatul, tatal omorat, si el avea o sabie magica si alte din astea SFlaughing Stie careva cum se numeste desenul?laughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| Lucică1998 a răspuns:

Nu ma uit la tv dar ce zici tu acolo suna asemanator cu Thundercats, exceptie faptul ca acolo personajul principal e leu umanoid nu maimuta

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Sigur era un om maimuță? Cel pe care-l știu eu, dar fără elementul-cheie "maimuță" se numeau Samurai Jack.