| Robert_Robert_1998 a întrebat:

Fratilor vr sa stiu si eu ceva cam nestiut de multi oameni, era o desene pe Cartoon Network
cu 2 frati unul leu unul tigru o fata ghepard 2 copii mici si un paznic pentru ca tatal fratilor era regele si cand a murit a lasat o sabie fratelui ma mare (leul ) si acum cauta un fel de vrajitor printr-o carte magica se lupta cu o mumie sti cum se numeste acea desene? rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Imi aduc aminte ceva, leul avea si o sabie paremise. Am cautat pe google si se numea Thundercats.

| Robert_Robert_1998 explică (pentru 393Dan):

Multumesc sa vad daca e bun