| Salycumo a întrebat:

Salut fani anime! Mult as vrea sa stiu daca Uraboku are un sezon 2 sau daca nu spuneti-mi niste anime asemanatoare si personajele sa fie frumoase.

Răspuns Câştigător

Un sezon 2 la Uraboku nu exista din pacate. si eu mi-ar fi dorit sa fie dar nu cred ca o sa apara niciodata un sezon 2; in schimb am vazut ceva asemanator Lovelles, mi-a placut foarte mult si merita sa te uiti la el, e o poveste interesanta, altul nu am mai vazut dar pe acesta ti-l recomand. sper ca te-am ajutat big grin FUNDITA?

1 răspuns:
| andreea9948987 a răspuns:

Animeuri shounen-ai ca uraboku ar fi (dintre cele vazute de mine) : loveless si monochrome factor. Amandoua mi-au placut la nebunie si merita vizionate.