| Koyzu a întrebat:

Salut fanii Fairy tail, am o intrebare Natsu si cu Lucy vor fii impreune?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
Fairy tail este un shounen. De obicei, in shounenuri, chestiile de genul apar foarte tarziu, pe parcurs autorul aratandu-ne cateva indicii. Cand ma refer tarziu, ma refer la sfarsitul seriei.
Autorul de la fairy tail a mai scris o manga, se numeste Rave Master. Daca ai citi-o, ai observa marea asemanare intre personaje, si poveste, tot, presupun ca sfarsitul de la fairy tail o sa fie unu in genul ala.

1 răspuns:
| Hesperos a răspuns:

Asa cred deja au inceput sa arate putine sentimente