| GhoulKaneki a întrebat:

Salut,imi puteti recomanda un site in care pot vedea tokyo ghoul re manga in romana?

5 răspunsuri:
| ErzaUzumaki a răspuns:

Https://mangahub.io/manga/tokyo-ghoul-re_107

in romanu nu este eu nu am gasit

| danut1500 a răspuns:

Cauta anime twist pe google sunt foarte multe animeuri dublate in engleza sau subtitrate, din pacate nu sunt in romana ca in Romania nu se dau

| Cretu_Daniela_2003 a răspuns:

ANIME KAGE
A inceput animeul si pana acum au dublat 4 ep iar pe 2 mai baga si ep 4 din Tokyo Ghoul : re!
Si manga au terminato de mult!

| Cretu_Daniela_2003 a răspuns (pentru ErzaUzumaki):

Ma da de ANIME KAGE nai auzit e singurul site din Romania care traduce si manga si anime in română...

| ErzaUzumaki a răspuns (pentru Cretu_Daniela_2003):

Manga la tg re de abia s-au apucat de tradus la ea, ce au tradus ei pana acum a fost s1 si s2