| Khiba a întrebat:

Salut imi spuneti si mie cateva anime-uri faine, care sa contina : actiune, romance, ecchi si comedie plz big grin big grin sau macar cateva din cele mentionate...winking happy big grin

Răspuns Câştigător
| Mirunikuuu a răspuns:

Baka to Test to Shoukanjuu
Baka to Test to Shoukanjuu Ni!
Infinite Stratos
Inukami!
Kampfer
Maji de Watashi ni Koi Shinasai!
Bakemonogatari
Rosario + Vampire
Rosario + Vampire 2
Infinite Stratos 2
Code Geass
Hakuouki (are trei sezoane)
Fairy Tail
Inuyasha
Vampire knight
Earl fairy
Angel beats
Brothers Conflict
InuXboku SS
Tonari no kaibutsu-kun
Diabolik Lovers
Sankarea
Sora no Otoshimono Forte
They Are My Noble Masters
Tonagura
Kaichou wa maid sama
Inukami
Kamisama Hajimemashita

3 răspunsuri:
| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

De actiune poti gasi
Fairy Tail, Inuyasha, Sword art online, Accel world,
sunt foarte tari deci iti sugerez sa te uiti

| Mothafuckaa a răspuns:

Actiune: Fairy Tail, Inuyasha, Sword art online, Accel world, Alchemist of the dusk sky, No game No life, Guilty Crown, Aquarion evol, Kaze no stigma, Drangoronpa, Kamisama no inai nichiyoubi.
Romance:Kaichou wa maid sama, Kimi ni todoke(2 sez), Fruits basket, Lovely, complex, Golden Time, Bokura ga ita, Nana, Vampire knight, Itazura na kiss, Earl fairy, Angel beats, Brothers Conflict, InuXboku SS, Anohana, Tonari no kaibutsu-kun, Sakura so no pet no kanojo, Diabolik Lovers, Uto san no prince sama Mija Love 1000%(2 sez).
Cam astea mi-au venit prin cap, sper ca te-am ajutat. laughing

| calinom a răspuns:

Naruto, star wars, etc.