| Khiba a întrebat:

Salut imi spuneti si mie cateva anime-uri faine, care sa contina : actiune, romance, ecchi si comedie plz big grin big grin sau macar cateva din cele mentionate...winking happy big grin

1 răspuns:
| GeckoTimisoara a răspuns:

Actiune si ecchi = Highschool of the dead
Actiune = Deadman Wonderland
Actiune = Claymore
As putea spune o gramada, insa numai pe actiune as merge laughing. La Romance nu ma uit nici o data, ecchi mai ma uit, dar nu am lista de anime vazute la mine sa iti mai zic la care comedie, nu prea ma uit, doar daca apare printre actiune.