| Holyman a întrebat:

Intai de toate scuzati categoria! Am o mare problema! Mi-am loat minecraft, dar cand il instalez si ma loghez acolo zice sa dau sa ma joc offline! Asa am dat acolo si cand intru in el apare chenarul ala asta inseamna ca trebuie sa porneasca jocul dar mie nu imi merge imi restarteaza calculatorul! Ce sa fac? Am loat si minecraft beta 1.8.1 si 1.7.3 si mai multe versiuni si tot asa face! As vrea sa joc si eu online si nu pot ca se restarteaza! Dau funda si vot celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Cred ca ai probleme cu java, vezi daca iti merge pe http://minecraftforfree.com/play.php

| ɔɐıɔ a răspuns:

Se scrie luat si daca nu iti merge minecraft...