| Dyon2010 a întrebat:

Salut.
Naruto o sa devina mai puternic?
Adică după ce Kurama a murit, Naruto o sa rămână asa inofensiv?

1 răspuns:
| giuvaier2001 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim acest lucru, dar un lucru e cert: autorul le-a scazut puterile atat lui Naruto cat si lui Sasuke deoarece altfel nu mai puteau iesi in evidente caracterele noi, care vor duce Konoha mai departe. Deja la o varsta mica, Boruto are niste puteri pe care Naruto nu le avea. Si nu, Naruto nu o sa ramana,, inofensiv " din cauza faptului ca inca are foarte multa putere in ciuda faptului ca nu mai are sursa lui principala. Sper ca te-am lamuritwinking