| TheSeventhSin a întrebat:

Salut,puteti sa-mi ziceti si mie cate anime-uri ongoing in afara de (One Piece,Fairy Tail,Naruto, God Eater) dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| xZer0x a răspuns:

Pai, daca nu ai vazut Bleach chiar ti-l recomand +akatsuki no yona, death note, code geass, high school DXD(3 sezoane), kuroshitsuji (3 sezoane I, II si book of circus), owari no seraph, shigatsu wa kimi no uso, attack on titan, sword art onoline (1-2) etc... daca mai vrei iti mai zic =D bafta!

| xZer0x a răspuns (pentru xZer0x):

07 ghost

| xZer0x a răspuns (pentru xZer0x):

11 eyes, akame ga kill, angel beats, grisaia no kajitsu, grisaia no rakuen(si vezi ca mai e un OVA de o ora), No game no life, god eater, triage X, tokyo ghoul, shokugheki no souma.

| TheSeventhSin explică (pentru xZer0x):

Hm,eu cautam ceve OnGoing dar multe din cate mi-ai zis nu le-am vazut,
Si daca nu ma insel High Scool DXD e ecchi nu? laughing
Dar sa-ti zic ce-am vazut din care mi-ai zis tu:
-Bleach
-No Game No Life
-Death Note
-07 Ghost (E posibil sa apra si un sezon 2 O.o?)
-God Eater
-Tokyo Ghoul

| xZer0x a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Nu stiu daca o sa apara sezon 2 din 07 ghost, luna asta apare sezon nou din owari no seraph, project K(e foarte fain), hidan no aria, noragami =D

| TheSeventhSin explică (pentru xZer0x):

Hm. ok, dar poti sa-mi zici anime-uri de goraza cateva daca stii sunt bune.

7 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Http://anichart.net/archive ai aici toate seriile ongoing :) momentan incepe sezonul de toamna, dai la fall 2015 si o sa vezi ce anime incep sezonul asta :) iti recomand sa dai cate un ochi si pe http://myanimelist.net/ poti vedea topuri cu cele mai populare anime sau dupa scorul dat de utilizatori, evident poti si tu sa-ti faci o lista anime online acolo si chiar iti recomand :) o poti personaliza sa-ti modifici singur tema daca te pricepi in css si multe altele, asa arata a mea spre exemplu http://i.imgur.com/QVwtyjG.jpg, bafta!

| Sakura13574 a răspuns:

Owari no seraph
World trigger