| kings0fleon a întrebat:

Salut,stiti cumva cum pos sa obtin like-uri pe o pagina de facebook?
Sa fie o metoda free.Dau funda.
Uitati aici pagina, e cu desene de-ale mele:https://www.facebook.com/KAPADesign1

2 răspunsuri:
| cookie14 a răspuns:

Spune prietenilor tai despre pagina ta! Spune-le sa dea like si Share! Asa va afla mai multa lume despre aceasta si iti vei face publicitate! Sau poti sa iei link-ul cu pagina ta si sa intri pe altele mai populare cu mai multe like-uri cum ar fi Only Girlslove struck sau mai e o varianta sa iti angajezi admini in care poti avea incredere si acestia iti vor aduce like-uri de la prietenii lor! Sper ca te-am ajutat:* cel putin eu asa am facut like-uri ca si eu am 2 paginihappyFUNDA?

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri