| StelistAdevarat a întrebat:

Am o pagina nouo pe facebook,si nu stiu cumsa obtin mai multe like-uri, va rog imi dati niste sfaturi sau macar un like!?
Multumesc anticipat

»»https://www.facebook.com/......9831673782

5 răspunsuri:
| 2Dragos2 a răspuns:

Pai invita toti prietenii din lista ta de prieteni sa iti aprecieze pagina si roaga-i la randul lor sa trimita invitatii la prietenii lor
sper ca ai inteles ce am vrut sa zic big grin

| StelistAdevarat explică (pentru 2Dragos2):

Da am inteles, plz un like daca se poatehappy

| 2Dragos2 a răspuns (pentru StelistAdevarat):

Scuze nu tin cu steaua big grin poti sa dai funda la primul raspuns? big grin

| StelistAdevarat explică (pentru 2Dragos2):

Da o sa iti dau funda daca nu mai priemsc nici un rasp pana mainehappy

| 2Dragos2 a răspuns (pentru StelistAdevarat):

Ok multumesc anticipat