| Eric_Dumitrescu_1991 a întrebat:

Salut sunt ub maaaaaaaaaaare fan naruto si vreau sa imi iau un kunai din romania si nu gasesc site nu vreau din alta tara ca nu vreau sa stau cu complicatii cu card cu etc
Dau funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Anuta2506 a răspuns:

Si eu sunt mare fan dar dupa cate am auzit se fabrica in Japonia/Chiana dar siguri e un import care aduce si in Romania happy.Am auzit ca pe okazii.ro se gasesc nu stiu sigur nu ma invinovati. Dar ai putea sa ai noroc eu am deja unul adus de ziua mea + niste shurikenuri misto rau ei bine am noroc ca unchiul meu lucreaza in Japonia la nu stiu eu ce firma de benzi desenate! DEci pe okazii sigur gasesti
Te pup! :*