| VaLeNtiNn12345 a întrebat:

am si eu o intrebare: daca vad "Naruto si Naruto Shippuden" m-ai trebuie sa citesc manga?

Răspuns Câştigător
| AndreiDanut1996 a răspuns:

Manga citesti doar daca vrei sa afli ce se intampla in episoadele viitoare

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

N-are rost să citeşti manga deoarece strică farmecul serialului. Mai bine vizionezi episoadele în color, cu teme muzicale şi sonor.

| presus a răspuns:

Manga trebuia s-o citesti inainte sa vizionezi Naruto si Naruto Shippuden. In manga gasesti niste benzi desenate cu ce o sa se intample in episoadele viitoare. E o porcarie manga... te plictiseste si n-are rost s-o citesti, bafta!