| anonim_4396 a întrebat:

Hey! unde pot sa citesc manga (naruto shippuden ) in romana happy
>fundawinking::d

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Pe www.anime.kage.ro gasesti cu siguranta. Daca nu merge acolo intra pe: www.shinobi-fansub.com sau mangazup
Sper sa gasesti ce ai nevoie.

7 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Scuze DiditsSa, dar ce ai dat nu imi este de ejutorwinking

| DiditsSa a răspuns (pentru ianaa):

Pacat mie mi-a fostlaughing eu acolo l-am vazut:X [ phbbbbt ]

| ianaa a răspuns (pentru DiditsSa):

Pai eu nu ma refeream sa le vad eu vroiam manga de citit >adica revista online < :d

| DiditsSa a răspuns:

Hey incearca pe site'ul asta http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/n/naruto-shippuden/ sper ca iti este de ajutor:*

| DiditsSa a răspuns:

...fundita?puppy dog eyes

| superfannarutoshippuden a răspuns:

AnimeKage.