| BOXERS a întrebat:

Am terminat sezonul 3 din Tokyo Ghoul si acum am inceput sezonul 4 (Tokyo Ghoul re 2). Si nu prea inteleg ce s-a intamplat.
1. Kaneki mai este investigator?
2.Ce s-a intamplat cu echipa lui din sezonul 3?
3.Cine este ETO?
4.Si cine este regele cu un singur ochi? Am vazut ca se vorbeste mult despre el dar nu stiu cine este.

Răspuns Câştigător
| Gabii04 a răspuns:

Poate am adăugat și niște Spoilere din greșeală (Scuze dacă am făcut asta)

1. Kaneki mai este din câte îmi
amintesc dar nu va mai fii după un timp
3.A rămas aceiași dacă te referi la echipa de investigatori. fără băiatul ăla care a murit la finalul sez.3 parcă.și sunt mai mulți membri pe care nu îi mai știu...parcă 2-3
3. Eto este scriitoarea preferată a lui Kaneki...și fica proprietarului cafenelei și sez.1
4.Este (Arima parcă așa îl chema) și după devine Kaneki pentru că îl omoară pe Arima...

Sper că mi-am amintit bine ce ți-am spus laughing)

1 răspuns:
| Sayiumi a răspuns:

Ar trebui să te reuți la primele sezoane dacă vrei să intelegi mai bine anime ul ar trebui să citești manga pentru niște informați suplementare ideea e că Arima se luptă cu kaneki și acesta înebunește sau am uitat și de aici reiese Haise și spoilere și etc... eu îți recomand să te reuți la primele 2 sezoane după manga și după ultimile 2