| Anonim1842 a întrebat:

In tokyo ghoul in sezonul 3 dupa ce Kaneki devine Sasaki pentru ca isi pierde amintirile?
O sa isi recupereze amintirile si o sa fie Kaneki sau tot Sasaki o sa ramana?
Mai are puterea de ghoul adica acel ochi de ghoul? Amandoi ochii i-au fost injunghiati deci ma gandesc daca mai are acel ochi de ghoul.
In ce luna apare Tokyo ghoul stiu doar ca cica o sa apara in 2018 dar luna mai exact.

1 răspuns:
| Kuroo a răspuns:

Mi-a plăcut prima întrebare, genial formulată. La sfârşit Kaneki îşi recapătă amintirile. Un nou sezon apare în octombrie.