| ZAXELS a întrebat:

Ce anime cu lupi stiti? Scrieti cat mai multe. Sa fie ceva de genul Wolf's Rain.
Si daca tot am pomenit de Wolf's Rain, unde pot vedea toate episoadele subtitrate in romana? Am vazut doar cateva iar restul sunt in engleza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey

nu stiu niciun anime cu lupi, dar uite aici toate episoadele in romana ^.^

http://deseneanime.ro/series/wolf-s-rain/

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 zile mai tarziu ai vazut ca nu iti mai raspunde nimeni si te-ai hotarat sa imi dai funda... Nu trebuia frate, nici macar nu te-am ajutat :\ ti-am dat doar un link de care puteai face si tu rost daca scriai pe google "wolf's rain subtitrat in romana online" sau ceva de genul, cred.

| ZAXELS explică (pentru anonim_4396):

Am cautat pe net wolf's rain subtitrat si am gasit, dar doar pana la episoadele 18-20.

| Emma198 a răspuns:

Wolf Children. Este anime dar nu e pe episoade, e un film care dureaza 2 ore, parcă.E foarte frumos, ti-l recomand.

| ZAXELS explică (pentru Emma198):

Multumesc, am sa ma uit happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZAXELS):

Vezi, mi-ai dat funda mie si acum nu mai poti sa o dai ei >.< life sucks.