| DaFrate a întrebat:

Cum credeti ca o sa se termine Naruto Shippuden? acum ca stiu ca Sasuke e de partea binelui, ce-i 4 Hokage sunt reinviati. si Obito e Jinchuriki lui Juubi. habar n-am cum o sa se termine.

3 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

Sasuke e de partea binelui? :o

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Stati linistiti ca o sa mai treaca pana la final, deoarece mai e ceva zic eu pana o sa apara anime-ul (video), dar eu nu cred ca sasuke va ramane in konoha, sau ca a pierdut gandul de razbunare, eu zic ca ii va ataca din spate.
Sper sa se mai faca inc-o serie, ar fi frumos dar fara atatea filere ( amintiri).

| DopefLsh a răspuns:

Şi eu aştept finalul,dar,intr-un fel e nasol dacă nu se va mai face o serie Naruto,s-ar încheia un anime extraordinar.Cât despre final, aş spera să fie reînviată Rin, iar Obito să-şi revină.A, da, să revină si ciudatul de Hidan, ne mai amuzăm şi noi.