| SatanSoul a întrebat:

Cum credeti ca o sa se termine Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| Pakira a răspuns:

Ce cred ca se va intampla... pai, or mai fi sigur inca 2 ani in care se desfasoara batalia, cred ca o sa-l bata pe oro-kabuto si o sa se mai confrunte inca o data cu sasuke apoi batalia suprema va fi intre naruto si madara, asta o fi mai la sfarsit, dupa in akkippuden stiu sigur ca toti (Naruto, Sasuke, Shikamaru, Sakura, Choji, Kiba...) or sa vrea sa devina hokage si or sa se intreaca intre ei laughing)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Eu cred (Si sper) Ca Naruto Shippuden, o sa se termine in felul urmator tongue :

Is un MILIARD de posibilitati laughing)) Plus ca Masashi Kishimoto a zis ca s-ar putea sa faca o serie noua, dupa razboi, numita Naruto Akkippuden. Deci as putea sa scriu pana dimineata (La propriu) Despre asa ceva laughing. Eu sper sa se termine cu bine... Naruto devenind cel putin jounin, si sa ii aiba pe Konohamaru si ceilalti 2 in custodie ca genini, e foarte complicat... laughing Ar putea deveni Sanin, si sa ii calce pe urmele lu Jirayia, sau poate isi indeplineste visul de a deveni Hokage big grin Nu am idee laughing Ti-am zis, is Miliarde de posibilitati tongue Plus ca o sa apara si seria Akkippudenwinking

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Nici macar nu am de gand sa ma gandesc..Chiar daca se termina bine.Sincer vreau sa..fie ceva.bun! Ideea este ca este posibilitate sa inceapa acea noua serie.( :. Deci mai pe scurt, nu vreau sa ma gandesc la un end pentru ca daca o sa fie diferit o sa fiu dezamagita!

| MariaKTA a răspuns:

Va mai dura ceva nu o sa se termine curand.Nu se stie cand se va termina