| fishstick7878 a întrebat:

de cateva zile ma tot gândesc la un desen vechi dar nu ii mai stiu numele. As aprecia daca m-ati ajuta sa-l gasesc. Stiu doar ca era vorba de un grup si in el se afla un yeti care era cautat si voia sa fie mâncat de mai multe creaturi. Atat imi aduc aminte despre el. Nu e mult dar sper sa ma ajutati sa-l găsesc

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Secret of Family Saturday?

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Tiny Planets series.

| fishstick7878 explică (pentru aditimus):

Aa nu nu, erau oameni si erau adolescenți ba chiar si aveau un yeti în grup sau cel putin asa arata si cred ca erau eroi si erau personaje negative care voiau sa il prinda pe yeti

| ArthurWarner a răspuns:

Cred ca te referi la Captain Caveman. Sa imi spui daca el este!

| fishstick7878 explică (pentru ArthurWarner):

Nu este el, dar mersi de răspuns

| fishstick7878 explică:

Cred ca se difuza prin 2009 pe cartoon network

| fishstick7878 explică:

L am gasiiiit