| Dragutzu_Gabryel_1996 a întrebat:

imi puteti spune ce anime este in acest video:https://www.youtube.com/watch?v=99-Hzo5n2Mk

Răspuns Câştigător
| Hyourinmaru a răspuns:

Din pacate, este un crossover intre mai multe anime-uri... Daca ar fi fost unul singur as fi murit sa-l vad sad

2 răspunsuri:
| Sara_Skittles_1993 a răspuns:

Hei!
Se numeste K-on!
Cred ca iti va placea, nu e genul meu toturi, eu sunt cu cele de actiune sau crime!

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Sara_Skittles_1993):

N-auzi ca e un crossover? Doar fata e din K-on, baiatul e din Hyouka si tot ce li se intampla sunt faze din cu totul alte anime-uri. E foarte interesanta povestea din videoclip, dar e editat foarte mult, nu o sa gasesti nicaeri scenele alea la fel sad