| Ovy1998 a întrebat:

incerc sa-mi amintesc un anime dar nu pot, poate ma ajutati voi (e vorba despre o fata razboinica era intro era de asta fara curent masini etccc... si se lupta cu forte raului la un moment dat cunoaste un cavaler cu parul galben si care avea o sabie care devine foarte inportanta in anumite episoade) deci daca stie cineva cum se cheama spuneti-mi si mie.Si mai era un anime care l-am vazut de mult nu mai stiu sigur cum era dar era unu care calatorea prin desert si avea in spate un fel de cruce mare pe post de arma.P.S daca stie cineva un anime gen Highschool DxD sa-mi spuna si mie sa-mi ocup timpul liber.

Răspuns Câştigător
| Stil a răspuns:

Hey. Scuze, dar nu stiu ce anime-uri cauti.
Uite anime-uri gen High School DxD:

Dakara Boku wa, H ga decinai.
Highschool of the Dead
Kore wa Zombie Desu ca?
Campione!: Matsurowanu Kamigami to Kamigoroshi no Maou
Ichiban Ushiro no Daimaou
Sora no Otoshimono
Sekirei

3 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Nu stiu de niciun anime de genul ala...
hm, fata razboinica, cavaler blond Poate slayers, dar nu sunt sigura

| Prometeu99 a răspuns:

CRED ca anime-ul despre tipul cu cruncea-n spate poate sa fie Trigun, si acolo era parca un preot cu asa ceva, poate ma insel dunno.tongue

| Ovy1998 explică:

Asa se numea slayers mersi mult de cand il caut.pup