| Michaelis a întrebat:

Ma adresez la cei care sau uitat la Kuroshitsuji (Black bulter) pe acets site este manga continuarea si nu gasesc sfarsitul de la serial in manga daca va rog sa o rasfoiti si voi si daca gasiti sa-mi raspundeti.

http://www.mangareader.net/102-2010-1/kuroshitsuji/chapt er-1.html

Du funda!

Răspuns Câştigător
| Lawsford a răspuns:

Pai Kuroshitusji manga nu s-a terminat inca, ea continua cu povesti distincte fata de serial, daca vrei sa te uiti la continuare uite si site-ul asta kuroshitsujimanga.com