| cristiana1234 a întrebat:

Am incercat sa ma uit la school days manga si nu inteleg nimic!
nu are nico logica cu animeul, sunt total paralele animeul si manga. o fi de la site, m-am uitat inaltaparte ca alta explicatie nu am sau in manga sunt 2 sezoane? app m-am uitat :
http://www.mangareader.net/1428-46007-1/school-days/chap ter-1.html

funda

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Se intampla uneori ca un anime sa aiba o poveste diferita. Nu e chiar asa de neobisnuit. Chiar daca anime-ul e adaptat dupa manga, uneori povestea poate sa difere.

| cristiana1234 explică:

Adica inceputul e cum trebuie dar sfarsitu... e rescris rolling on the floor