| Edison13514 a întrebat:

stie careva data aparitiei sezonului 2 din DanManchi?

7 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

În sezonul de primăvară 2017, adică în aprilie mai exact.

- https://myanimelist.net/......d_Oratoria

Și nu este sezonul 2, sau mai exact nu este chiar o continuare...
Va fi o mini serie TV cu scopul de a aprofunda puțin lumea anime-ului și va avea în centru ca personaj principal pe "Wallenstein, Ais" și trecutul ei!
Deci la revedere Bell și Hestia, asta în caz de erai mare fan...

Sincer eu unul sunt în extaz, mă bucur nespus că cei de la J.C.Staff și-au dat seama destul de repede că nu pot irosi o lume fantastică de genul, având în prim plan niște personaje complet mediocre... rolling on the floor

| Edison13514 explică (pentru HandaSei):

Serios? Si nu va mai da continuarea cu Bell, chiar vreau sa stiu cat de puternic o sa devina, si ce echipa o sa isi faca. Oricum mersi de informatie

Răspuns utilizator avertizat