| TudorRadu a întrebat:

vreau sa stiu si eu cine poate sa imi zica o gluma buna, dar buna sa fie!

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Toate tarile lumii se intalnesc la un congres:
Rusii: Noi avem cele mai bune femei din lume!
Chinezii:Noi facem cele mai bune covoare din lume!
Germanii:Noi avem cea mai buna tactica din lume!
Americanii:Noi avem cea mai mare viteza din lume!
Romanii:Noi f*tem femei rusesti, pe covoare chinezesti, cu tactica germana si viteza americana. Funda?

2 răspunsuri:
| Dianaaa1997 a răspuns:

Intr-o zi Bula vine la scoala impreuna cu papagalul sau. Trece ziua si Bula nu zice nimic. Profesoara, curioasa il intreaba:
- Bula, de ce ai venit cu papagalul la scoala?
- Pai doamna profesoara, eram acasa si l-am auzit pe iubitul surorii mele spunandu-i : "Cand pleaca fractu de acasa, iti fac harcea-parcea pasarica!".

| TudorRadu explică:

Si a ta e tare diana foarte