| danyy200156 a întrebat:

Salut, TPU voi credeti in super puteri? Da, am 18 si sunt foarte fascinat de calatori in timp, extracterestri si multe chestii din astea

3 răspunsuri:
| tikow a răspuns:

Da,este normal sa crezi in chestii d-astea, eu nu pot sa zic ca nu cred.Eu cred in extraterestrii si in paranormal, Baba Vanga a prezis ca in anul 2288 calatorirea prin timp va fi accesibila! Sper ca team lamurit cu cate ceva uite si vedeoclipul:https://www.youtube.com/watch?v=75HdCBT21pc

| Raluca591 a răspuns:

Da..eu cred..totul e posibil pe aceasta planeta.

| Drkurt01 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin super puteri. Daca te referi la infrangerea legilor naturii, mnu. Extraterestrii, why not? Calatoria in timp e destul improbabila si paradoxala. Intotdeauna mi-am dorit sa pot sa devin invizibil, though, dar n-as putea sa-mi imaginez un mod prin care asta ar putea sa devina posibil