| YakuzaFanArt a întrebat:

Voi, fanii Nisekoi, as vrea sa stiu de ce nu se mai fac animeuri cu el.Pentru ca nu imi prea place manga-ul

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Nisekoi este un anime amuzant dar nu a avut cine stie ce incasari.
Nu prea mai au ce sa arate... am citit manga si sunt tot asa, faze amuzante si atat.

Un anime, ca sa primeasca alt sezon are nevoie de niste incasari foarte mari. Studioul care a facut Nisekoi probabil ca s-a indreptat spre alte serii care au avut ceva mai mult succes.

Ps: Daca primeste un sezon atunci poate primeste la anul... Atack on Titan a avut nevoie de 2 ani ca sa primeasca alt sezon si crede-ma... AoT a avut incasari uriase in comparatie cu Nisekoi.