| bunny_6472 a întrebat:

vreau si eu niste propozitii, comparatii, expresii si fraze.
Dar nu de orice fel, sa fie cele mai amuzante si mai traznite, cele mai aiurite si neobisnuite. [entru cele mai bune dau FUNDA+VOT. Thanks!

6 răspunsuri:
| Veverita a răspuns:

Encefal de scroafa, compot de oaserolling on the floor

| NothingToEat a răspuns:

Ai o fata de mi se sparge oglinda
prostie la borcan
idiot la pachet
maini de dovleac
cap de spanac
fata de prostalau
arati de parca te-a calcat masina
creier clocit, fiert, putrezit, mucegait
buze de pastrav
cap de pui

| catalinalina a răspuns:

Parul tau este ca un brocoli fiert, cap de peste, prost la cub, tampit la patrat, oligofren fara simtul umorului, cea mai divina forma pe de prostie bipeda din univers, pisicuta speriata (adresata unui baiat), cap de peste, esti moale ca o pasta de dinti, ai maini de spaghete fierte, ai o fata de covor, laughing astea sunt cel mai utilizate de mine laughing dar poti sa te iei si tu dupa ele si sa faci unele noi laughing

| X_7334 a răspuns (pentru catalinalina):

Cat de slabe le poti da.get a fuckin' life.

| catalinalina a răspuns (pentru X_7334):

Eu le folosesc pe persoane care n-au materie cenusie tongue si deci nu pot sa le spun chestii inteligente laughing

| colonelumorteni a răspuns (pentru X_7334):

Ia raspuns iepurelui