| MoarteaDisco a întrebat:

Salut.
Vreau si eu parerea voastra am facut un videoclip funny.
Sunt incepator dar vreau sa vad ce spuneti voi!

Răspuns Câştigător
| snoop a răspuns:

Foarte tare ma.m-ai inspirat imi voi face si eu unul. mersi RESPECT

10 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

@MoarteaDisco...Nu conteaza ca esti incepator, dar trebuie sa asculti sfaturile altora. Nu trebuie sa te certi ok? E destul de ok, dar trebuie sa mai muncesti, sa iasa si mai bine.
Iti dau un sfat: nu raspunde provocarilor! Cum te certi acum cu @NoChanceForUs. Sa comenteze cat vor, daca ai fi destept nu l-ai baga in seama!

| NoChanceForUs a răspuns:

Ah...si care e ideea? Sau nu are nevoie de storyline ci decat de niste voci de "roboti" atasate la imagini?

| NoChanceForUs a răspuns:

Am facut dinainte sa te nasti.happy

| Pater a răspuns:

Mai incearcawinking

Răspuns utilizator avertizat
| kidha a răspuns:

Robotzilove struck.Merge.Mie una imi place!

| gheorghitax5 a răspuns:

Msito