| ionut1alexandru a întrebat:

Salut,vreau si eu sa stiu daca exista o continuare la Naruto Shippuden, mai exista vreo serie?

13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, inca nu s-a terminat asta.

| ionut1alexandru explică (pentru Dash):

Pai am vazut 272 din seria asta, mai sunt mai multe episoade.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

S-a mai discutat de 'n' ori asta pe TPU. Nu se stie, si asa zisul Naruto Akkipuden este unul facut de fani, care nu are nicio legatura cu cel original. Cauta si tu pe google, despre Naruto Akkipuden.

| Luiza45 a răspuns:

Toate site-urile care difuzeaza Naruto le iau de pe TvTokio sau postul japonez unde apar episoadele din Naruto. A aparut zvonul cum ca va aparea Akippuden cand Naruto are 18 ani si sunt cateva imagini facute de fani. Naruto Shippden va avea peste 300 de episoade poate 320, toti fani asteapta ca Masashi sa zica ceva.dar nu ne-a dat nicun indiciu.

| Minato1 a răspuns:

Ascultati Nu se stie daca o sa fie o continuare a seriei decamdata suntem la episodul 272 si in manga suntem la capitolul 295 deci si in prezent episodul care ii acum ar fi din capitolul 230/235 cam asa ceva deci mai e mult pana sa se termine si cu alta serie nu se stie, Masashi Kishimot (sper ca am scris bine numele) a dat un interviu http://culture.topicgratuit.org/62009465086-masashi-kishimoto-interviu-2012 in care nici el nu stie daca v-a mai fi sau nu o alta serie deci despre asa zisul Naruto Akippuden NU SE STIE PUNCT NUMAI BINE

| lowraider26 a răspuns:

Dupa ce se termina seria Naruto shippuden (nu s-a terminat) incepe seria Naruto akkipuden http://www.youtube.com/watch?v=ccBhBgr8B4U uite asa o sa fie :).

| BiancaGreen a răspuns (pentru lowraider26):

Stii cumva si cate episoade mai sunt din naruto shippuden? Eu le-am vazut pe toate care au aparut pana acum si abia astept naruto akkipuden.

| lowraider26 a răspuns (pentru BiancaGreen):

Dar inca nu s-a terminat seria Naruto shippuden mai e mult din ea... straight face

| birdie14 a răspuns (pentru lowraider26):

Scuze,nu încerc să fiu rea, dar de ce vorbiţi de parcă sunteţi siguri că va fi Naruto Akkipuden? Nu e ca şi cum s-a anunţat oficial...iar acel video e doar un fan make cu nişte imagini create tot de fani.Nici nu mai menţionez că Naruto Shippuden o să mai dureze mult şi bine. Sper să nu te fi deranjat comentariul.

| lowraider26 a răspuns (pentru birdie14):

NU,nu m-a deranjat. Si asa e Naruto shippuden mai are mult si bine pana se va termina, dar e un desen asa celebru si a prins asa bine la public incat sunt sigura ca va mai aparea o serie

| birdie14 a răspuns (pentru lowraider26):

Probabil ai dreptate, adică nu văd ca totul să se termine în Shippuden.Dar personal nu aş vrea să continuie cu Akkipuden sau eu ştiu ce altceva, adică s-ar lungi prea mult lucrurile şi ar deveni un clişeu...

| Kay1 a răspuns:

E Naruto si Naruto Shippuden. Dupa el nu am mai auzit de nimic.

| craist a răspuns:

Apar in fiecare joi cate un ep din el mai sant cand nu apare deloc intro joi sau pot sa apara 2 ep depinde de cheful celor din japonia sau unde se fac ca is cam somnors acum laughingwinking