| Frau a întrebat:

Acum o mie de ani s-a difuzat pe Minimax un film animat cu o ratusca (din cate imi amintesc se numea Shaun). Stiu ca venea iarna si trebuia sa plece, insa s-a pierdut de familie si a trebuit sa ramana. Dupa care a dat de un castor/o veverita si un pinguin si a stat cu ei toata iarna. Stie cineva cum se numeste desenul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ''o mie si ceva'' de ani pe ANIMAX! se difuza un ANIME cu o ratusca nuita KYORO CHAN.
https://www.google.ro/......ps?/search
Scuze daca nu este ceea ce cauti.

| naturecountess26 a răspuns:

Stiu ca exista doar mielul Shaun pe Minimax :/

| Ion_Ionuț_1985_w4Sn a răspuns:

Ratusca cea urata