| Mady_Madalina_1992 a întrebat:

Caut de ceva timp un film animat care se difuza in 2005 /2006 si se numea Mielul Shaun, sau asa ceva...dar care nu are nici o legatura cu acel desen animat. Actiunea se petrecea in Irlanda intr o toamna. Legat de filmul asta era un dans celebru pe care personajele din film il dansau. Povestea era simpla : acel miel se rataceste de turma si isi petrece toata iarna sub o barca pe tarm. Mentionez ca filmul s a difuzat de cateva ori pe Minimax.

1 răspuns:
| Dragan_Valy_1997 a răspuns:

Da s-a difuzat dar nu mai este s-a retras ia-l si tu dupa filist (am scris grs scuze!) sau dupa youtube big grin