| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.Am o intrebare.Caut un desen dar nu stiu cum se mai numeste, tot ce mai tin minte sunt aceste lucruri care sper sa va sune cunoscute si sa stiti numele desenului:,, era un tip cu o sabie, un castel care avea poarte in forma de craniu si se numeste craniul gri, un schelet cu o cagula care era personajul rau " si cam atat tin minte...Cine stie numele desenul il rog sa il scrie.

Răspuns Câştigător
| ɔɐıɔ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7yeA7a0uS3A

e cumva asta?

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Cauta He-man season 1

| Yusuke16 explică:

Da da asta este, dar unde il pot gasi in romana sau subtitrat in romana...wow mersi mult

| Yusuke16 explică:

Dar in engleza? Il pot vedea undeva?

| Regizorul a răspuns:

Nu o sa gasesti serialul dublat in romana sau cu subtitrare macar.