| KatyAlche a întrebat:

Era inainte pe Minimax un desen animat cu un soarece care traia intr-un castel si il apara de niste sobolani. Si incerca sa gaseasca o aumita sabie. Totul era in Evul Mediu. Stie cineva numele desenului? Sau macar al personajului?

Răspuns Câştigător
| Christel a răspuns:

Desenul animat se numeşte "Redwall", iar numele personajului principal, care e şoarece, e Matthias.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este ceva cu Matias si mie imi placea foarte mult.

| Ionut58282856 a răspuns:

Desenul animat se numeşte "Redwall" si era pe minimax, era ceva gen in evul mediu

| Yleana a răspuns:

Doamne! Intrebarea asta voiam sa o pun eu! Deci nu cred! Stiu ca soarecele e numea Matias si imi doresc si eu sa aflu numele serialului. Iubesc Evul Mediu iar acela ar fi un serial perfect! big grin

| Andreea1256755 a răspuns:

Nu sunt foarte sigura, dar cred ca Soarecii Si Clopotelulwinking