| Platinumus a întrebat:

Salutare cititori manga, adresez intrebarea celor care au mai cumparat manga si stiu preturile, de curand am cumparat primele 2 volume tokyo ghoul si m-au ajuns peste 100 lei deci vreo 12 euro bucata, si ca sa termin seria sa nu mai vorbim de sezonul 2 m-ar usca de bani, cei care stiu niste site-uri romanesti sau americane cu preturi undeva la 4-6 euro volumul de manga va rog lasati-l aici, am auzit de undele precum amazon sau rightstuff acum astept parearea voastra si in legatura cu modul in care faceti comanda ca sa acopere transportul si sa ajunga mai ieftin per total... funda desigurbig grin

Răspuns Câştigător
| JackDurden a răspuns:

Incearca aici: https://www.bookdepository.com/......ps?/search
Transportul este gratis, urmareste cand sunt reduceri si vei iesi la un pret bun.

1 răspuns:
| qq221133 a răspuns:

Pe MangaShop e singuru loc unde stiu ca poti sa iei manga-uri fara nici o problema, doar ca preturile sunt atat de mari pentru toate anime-urile, iar ca recomandara du-te si tu la un anticariat ceva stiu ca am gasit tot SAO pentru 100 de lei :\ asa ca nu stiu ce sa-ti recomand ca sa iesi mai ieftin, pentru ca la noi nu prea gasesti... Good Luck!
Sper ca te-am ajutat :3!