| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

De ceva vreme am de gand sa imi iau un stilou cu penite din acela de desenat manga. Am intrat pe amazon si am gasit ceea ce doream insa e prea complicat cu transportul+ trebuie sa platesc cu cardul fix cand dau comanda. Din cauza ca procedurile nu mi se par prea simple am ales sa caut prin Romania iar dupa multe pagini rasfoite am gasit in final asta: https://www.colorit.ro/set-toc-5-penite-drawing-mapping. html#t4
Este bun pentru manga? Penitele sunt asemanatoare celor de desenat manga? Ce cerneala neagra pentru desen mi-ati recomanda?

1 răspuns:
| SimTudor a răspuns:

Pai pe site scrie ca e pentru ilustratii deci da